Bez kategorii

Co robić podczas sylwestra

Huczne świętowanie Nowego Roku to tradycja upowszechniona na całym świecie. Lampka szampana, fajerwerki, impreza pośród znajomych to najczęstsze wyznaczniki tego wyjątkowego wieczoru. Tym, którym sylwester 2015 marzy się w nieco bardziej egzotycznej odsłonie, podpowiadamy jak spędzić ten czas, by okazał się w rzeczywistości niezapomnianym!

Cieakwym pomysłem może okazać się tematyczna zabawa sylwestrowa. Najlepiej wybrać motyw przewodni, zaprosić rodzinę i przyjaciół do włączenia się w przygotowania strojów, posiłków i rekwizytów, a potem cieszyć się nietuzinkową oprawą. Impreza w klimacie retro, bal znanych par filmowych, indiański Nowy Rok – pomysły ogranicza tylko wyobraźnia, a inspiracji szukać można na serwisach i forach internetowych. Zapewniamy, że gdy kobiety i mężczyźni uczestnicy „wczują się” w nastrój, niezaproszeni i malkontenci z zazdrością patrzeć będą na pamiątkowe obrazki i filmy z tego niezwykłego wydarzenia.

Nie pragniesz zbytnio napracować się przy przygotowaniach? Skorzystaj z imprez zorganizowanych! Oferty sylwestrowe 2015 już ukazują się w biurach podróży i na wortalach eventowych. Kto powiedział, że powinniśmy spędzić go w towarzystwie chłodu i śniegu? Być może polecam wybrać się do ciepłych krajów, żeby pokaz sztucznych ogni obserwować z piaszczystej plaży. Dużym powodzeniem cieszą się też wycieczki do najbardziej egzotycznych zakątków państwie. Malownicze Bornego, orientalna Japonia, a ma możliwość niedostępna Alaska? Jeżeli jedynie dysponujesz odpowiednimi środkami, możesz w tym roku prawdziwie zaszaleć!

Sprawdź: oferty sylwestrowe.